Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në  [email protected]

■ Policia nuk lejoi protestën e 6 dhjetorit, reagon Berisha: Do vërshojmë në shesh, refuzimi është i paqenë

■ 430 kg kokainë në laboratorin e Fierit, GJKKO lë në burg 10 të arrestuarit, mes tyre ish-zyrtari i PS 

■ Vidhnin të rinjtë që pinin hashash te Liqeni Artificial, arrestohen dy policë në Tiranë  

■ Tre vjet nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit, çfarë lanë pas 50 sekondat e tmerrit 

Zbardhet axhenda e mbledhjes së përbashkët të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kosovë

■ Britania do të miratojë ligje të reja për kthimin e emigrantëve të paligjshëm, marrëveshje me Shqipërinë

■ PD e akuzon për vjedhje përmes bitcoin, Rama takon gjigandin e kriptomonedhave

■ Serbët shpalosën në Katar hartën e Kosovës me flamurin e Beogradit, reagon FIFA; Provokuan Kosovën, gazetari i AP-së kap “mat” futbollistin serb (video)

Të fundit