Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

U shkarkua nga liderët e Kosovës me dyshimet për lidhje serbe, Rama e propozon për kreun e Shërbimit Informativ Shqiptar

Rama poston foton shpërfillëse ndaj presidentit Begaj, pas komenteve negative e fshin me urgjencë 

Berisha rrëfen "prapaskenat" e arrestimit të Allës: Narko-trafikanti i Bulqizës u arrestua se do rikandidonte pa pyetur partinë

Këlliçi: Listën e PD për Këshillin Bashkiak e kryeson Ilir Alimehmeti

Pezullohet dënimi me burg nga Gjykata, lirohet nëna e arrestuar në Shkodër

Ndryshime në Kodin Rrugor: Kufizime deri në 2 vite për shoferët e rinj, zgjatet vlefshmëria e patentës

Kolegji i Evropës vjen në Tiranë, POLITICO: Lëvizje për të rritur fuqinë në Ballkan, financimi ndahet mes BE dhe qeverisë             

Shqipëria, mes 5 vendeve me rënien më të lartë të jetëgjatësisë në Evropë. ‘Shkurtohet’ me 1.9 vite

“Shikoje nga parakolpi”, pezullohet Shefi i Krimeve në Komisariatin nr.1 në Tiranë pas mesazheve tallëse për vajzën e mitur

 Shifrat e Eurostat: Çmimet e ushqimeve në Shqipëri u rritën dy herë më shumë se inflacioni në shkurt

 

 

Të fundit